Nasz kandydat
lina rozdzielająca

kandydat To, co możemy dać w Studium Edukacji Ekologicznej, adresujemy do tych, którzy wierzą, że sukces życiowy - obojętnie w jakiej dziedzinie, niekoniecznie nawet w naszych specjalnościach! - jest dla nich a nie tylko dla tych których już widzimy na okładkach kolorowych czasopism. Że wiara w siebie, energia, wyciszenie, zdolność radzenia sobie ze stresem, pokój wewnętrzny, siła ducha i charakteru, rozumienie Natury i naszego w niej miejsca to nie jakieś wyjątkowe "dary losu", lecz umiejętności, których każdy, kto podejmie pewien wysiłek - może się nauczyć. I że po takiej nauce przyjdą sukcesy.

Nasza szkoła pomoże w określeniu co dla każdego z Was jest sukcesem życiowym. Bo to nie zawsze wielkie pieniądze. Czasem to znalezienie wielkiej miłości, czasem fascynująca przygoda, czasem wyrwanie się z nieznośnego tempa życia... a czasem po prostu pogodzenie z samym sobą. Jeśli zatem uważacie, że dojrzeliście do samopoznania i jakości życia, jaka ono niesie - zapraszamy! Z naszych doświadczeń wynika, że jest to jakość wysoka.

Ci, którzy nam zaufają, którzy będą chcieli współdziałać z nami w kształtowaniu siebie samych, będą o wiele lepiej przygotowani do funkcjonowania w społeczeństwie pełnym wyzwań, jakim staje się nasz kraj, od ludzi, którzy umieją tylko liczyć i tylko robić kolejne biznesplany. My dajemy więcej: uczymy i opanowania w niepowodzeniach i pokoju duszy w sukcesach. Wiedza, którą nam przekazali nasi nauczyciele, to doprawdy najpewniejsza i najcenniejsza rzecz w naszym życiu. Bo to właśnie Wiedza a nie co innego jest kluczem do tego, co potocznie określa się jako szczęście w życiu. Uczymy zatem aktywnego stosunku do życia, umiejętności kształtowania go zgodnie z osobistymi potrzebami każdego z Was. Studium Edukacji Ekologicznej jest dla tych, którzy życia się nie boją, a tylko potrzebują trochę pomocy na początek.

Korzystamy z doświadczenia i wiedzy najlepszych lekarzy, radiestetów, uzdrowicieli i innych fachowców; wielu z nich to jednocześnie wykładowcy akademiccy. Dysponujemy dobrymi doświadczeniami, niezłą bazą lokalową a nade wszystko - nieograniczoną chęcią przekazu Wiedzy, która ubogaci życie każdego z Was i nada głębszy sens wszystkim tego życia doświadczeniom.POLECAMY
lina rozdzielająca

Akademia Feng Shui Akademia Terapii Nauralnych Szkoła Coachingu studiuj przez internet
KONTAKT
lina rozdzielająca

Studium Edukacji Ekologicznej
54-237 Wrocław
ul. Starograniczna 28
od pn. do pt; 10:00-19:00

Tel./Fax (71) 355-40-27
(71) 354-60-94

E-mail: see@see.edu.pl

Nr konta:
Santander Bank Polska:
67 1090 2398 0000 0006 0802 6774
Kod SWIFT (BIC code) Santander Bank Polska: WBKPPLPP


strzałka do góry