Twórcza wizualizacja - Kursy, szkolenia, studium, studia podyplomowe
lina rozdzielająca

Twórcza wizualizacja - oferta studium we Wrocławiu

Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia z Wrocławia przygotowuje oraz wydaje uprawnienia w zawodzie Naturopata. Zdobądź atrakcyjny zawód i dyplom uznawany w całej UE! W programie studium m.in. zajęcia z twórczej wizualizacji w system zaocznym, korespondencyjnym ("distance learning") lub e-learning.

Jesteś aktywny zawodowo? Mieszkasz z dala od ośrodków akademickich? Źle znosisz podróże? Dzięki systemowi korespondencyjnemy nie ważne czy Twoja miejscowość to Wrocław, Poznań, Katowice, Gliwice, Zabrze, Kraków, Zielona Góra, Legnica, Opole, Wałbrzych, Jelenia Góra, Świdnica, Kłodzko, Bolesławiec, Głogów, Leszno, Trzebnica, Brzeg, Oława, Oleśnica, Lubin.

Nie czekaj i zapisz się na kursy, szkolenia, studium, studia podyplomowe.

Zdobądź atrakcyjny zawód! Sprawdź ofertę Studium »

Przedmiot - Twórcza wizualizacja

Wizualizacja jest najprostszym sposobem używania wyobraźni do urzeczywistniania tego czego pragniesz w swoim życiu, do materializacji marzeń i przygotowywania umysłu na przyszłe zdarzenia. Każdy człowiek używa tej "techniki "codziennie ale w sposób nieświadomy i nie zawsze w celach przybliżających do sukcesu. Uświadomienie sobie możliwości wizualizacji i wyobraźni jest kluczem do czerpania z naturalnego dobra i hojności życia, z rozszerzonego zakresu świadomości.

Jestem przekonana, że każdy człowiek jest w stanie, z powodzeniem,  wykorzystywać swoje zdolności wizualizacji i wyobraźni do programowania i osiągania sukcesu- w tym przypadku sukcesu związanego ze zdrowiem, pod  warunkiem, że będzie wiedział jakie obowiązują mechanizmy i relacje pomiędzy  psychiką, ciałem i systemem immunologicznym.

Gdy człowiek  myśli przy niższych częstotliwościach mózgu i z pełną świadomością odbiera informacje przy użyciu wewnętrznych zmysłów wtedy funkcjonuje w obrębie wymiaru podświadomego czyli INTUICJI.

Najczęstszą motywacją do podjęcia treningów relaksacyjno - wizualizacyjnych jest wyrobienie sobie nawyku wprowadzania się w stan relaksu, wyciszania i uspokajania. Jest to stan przyjemnej psychicznej i fizycznej demobilizacji organizmu, który odczuwany jest jako spokój, ogólne odprężenie, wewnętrzne zadowolenie i cicha radość. Charakterystyczną cechą tego stanu jest zmniejszenie aktywności układu sympatycznego, zmniejszenie tempa przemiany materii, pogłębienie i zwolnienie tempa oddychania, rozszerzenie niektórych naczyń krwionośnych, oszczędniejsza praca serca, mniejsze zużycie tlenu.

Systematyczna medytacja działa regenerująco na organizm i aparat psychiczny, powoduje mniejsze zużycie organizmu i lepsze operowanie własnymi zasobami psychicznymi. Systematyczne wprowadzanie organizmu w stan głębokiego relaksu poprawia pamięć i zdolności koncentracji, łagodzi stany napięcia psychicznego, stabilizuje reakcje emocjonalne, zwiększa poczucie własnej wartości i niezależności. Medytacja ma zatem ogromne własności terapeutyczne, niezależnie od ustalonego celu.

Myśl ma moc tworzenia. Jest energią która może ulec materializacji przy zachowaniu odpowiednich warunków. Te warunki to, oczywiście wola Stwórcy, ale również elementy precyzowania myśli, których poznanie, zrozumienie stosowanie pozwoli na postępowanie i działanie wg. dewizy Napoleona Hilla: "Cokolwiek człowiek potrafi sobie wyobrazić i uwierzy w to osiągnie to".

Naucz się jak zdrowo żyć! Sprawdź ofertę Studium »

POLECAMY
lina rozdzielająca

Akademia Feng Shui Akademia Terapii Nauralnych Szkoła Coachingu studiuj przez internet
KONTAKT
lina rozdzielająca

Studium Edukacji Ekologicznej
54-237 Wrocław
ul. Starograniczna 28
pn. 9-16, wt.-pt. 9-17

Tel./Fax (71) 355-40-27
(71) 354-60-94

E-mail: see@see.edu.pl

Nr konta:
BZ.WBK I o / Wrocław
67 1090 2398 0000 0006 0802 6774
Kod SWIFT: WBKPPLPP


strzałka do góry