Metoda Silvy - Kursy, szkolenia, studium, studia podyplomowe
lina rozdzielająca

Metoda Silvy - oferta studium we Wrocławiu

Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia z Wrocławia przygotowuje oraz wydaje uprawnienia w zawodzie Naturopata. Zdobądź atrakcyjny zawód i dyplom uznawany w całej UE! W programie studium m.in. zajęcia z metody silvy w system zaocznym, korespondencyjnym ("distance learning") lub e-learning.

Jesteś aktywny zawodowo? Mieszkasz z dala od ośrodków akademickich? Źle znosisz podróże? Dzięki systemowi korespondencyjnemy nie ważne czy Twoja miejscowość to Wrocław, Poznań, Katowice, Gliwice, Zabrze, Kraków, Zielona Góra, Legnica, Opole, Wałbrzych, Jelenia Góra, Świdnica, Kłodzko, Bolesławiec, Głogów, Leszno, Trzebnica, Brzeg, Oława, Oleśnica, Lubin.

Nie czekaj i zapisz się na kursy, szkolenia, studium, studia podyplomowe.

Zdobądź atrakcyjny zawód! Sprawdź ofertę Studium »

Przedmiot - Metoda Silvy

Kurs został stworzony przez Jose Silvę z Teksasu na podstawie 25 lat badań praktycznych i doświadczeń. Jest wykładany w 112 krajach na świecie w 29 językach przez około 400 wykładowców. Do końca 1995 roku około 11 mln ludzi ukończyło ten kurs.

Przedmiot Metoda Silvy zawiera następujące elementy:

Nastawienie i Pogląd na Świat
Negatywne myślenie i negatywny punkt widzenia są rzadko dobrymi doradcami w życiu. Na kursie odkryjecie sposób naturalnego ukierunkowania swojej osobowości w stronę pozytywnego nastawienia i poglądu na życie, w sensie pozytywnego bycia a nie tylko pozytywnego myślenia. Jedną z najbardziej dramatycznych zmian u absolwentów jest zwiększona samoocena i pewność siebie.

Poprawa Pamięci
Wielu neurologów twierdzi „że wszyscy mamy absolutną pamięć. Poprawa pamięci i koncentracji jest sprawą łatwą, jeżeli nauczymy się używać nasze zdolności wytwarzania obrazów umysłowych, tzw. zdolności wizualizacji. Pomaga to w efektywniejszym studiowaniu, w otrzymywaniu lepszych ocen na egzaminach w szkole i na studiach.

Intuicyjne Rozwiązywanie Problemów
Najbardziej fascynujące w systemie Samokontroli Umysłu Silvy są technik które umożliwiają ci wgląd w najgłębsze pokłady twojej podświadomości w celu otrzymania optymalnego rozwiązania problemów osobistych. Nauczysz się m.in. wykorzystywania do tego celu marzeń sennych oraz innych pogłębionych stanów świadomości.

Podejmowanie Decyzji
Podejmowanie decyzji wymaga świadomości, że decyzje te oparte są na wystarczającej ilości informacji, aby zapewnić ich pozytywny wynik końcowy. W czasie kursu nauczysz się korzystania z poziomów umysłu, które dają możliwość użycia informacji wynikających zarówno z logicznej analizy faktów, jak i z intuicji. Zwiększa to ogromnie prawdopodobieństwo podejmowania prawidłowych decyzji i znajdowania dobrych, praktycznych rozwiązań codziennych problemów w takich dziedzinach jak interesy, małżeństwo, kierunek studiów, praca, stosunki międzyludzkie, itp.

Rozwój Zdolności Twórczych
Specjaliści uważają, że wyobraźnia i intuicja stanowią najwyższy poziom funkcjonowania umysłu ludzkiego. W interesach, intuicja jest absolutnie niezbędna. W życiu prywatnym, intuicja jest na ogół czynnikiem decydującym w sytuacjach dobrego współżycia pomiędzy kobietą i mężczyzną, stosunkach z dziećmi. W podejmowaniu decyzji osobistych. Trening umysłowy, który zawarty jest w części kursu dotyczącej rozwoju intuicji ,pomoże ci w nabyciu umiejętności używania subiektywnych poziomów umysłu, jako źródła inspiracji i twórczych rozwiązań.

Kontrola Stresu
Istnieje wiele dowodów na to, że stan rozluźnienia powoduje u ludzi wiele pozytywnych zmian fizjologicznych, takich jak lepsza przemiana materii, wzmocnienie systemu odpornościowego, eliminacja negatywnych efektów napięcia i nadmiernego stresu, itp. Na kursie nauczysz się technik osiągania głębokich stanów rozluźnienia w przeciągu kilku sekund.

Kontrola Snu
Nauczana jest efektywna technika zasypiania bez użycia lekarstw. Pozwała ona na pozbycie się stanów bezsenności oraz wyeliminowanie bezsennych nocy. Dzięki jej zastosowaniu i przy użyciu naturalnych funkcji mózgowych, zasypianie jest łatwiejsze nawet w sytuacjach podwyższonego napięcia czy nawału dziennych problemów.

Kontrola Budzenia się
Poranne budzenie się za pomocą budzika nie zawsze jest przyjemnością Na kursie nauczysz się technik budzenia się w sposób naturalny, bez użycia budzika za pomocą wrodzonego wewnętrznego mechanizmu poczucia czasu Nauczana jest również technika kontroli senności i zmęczenia (na przykład podczas jazdy samochodem lub nauki).

Kontrola Zwyczajnego Bólu Głowy i Migreny
Technika ta pozwala na likwidowanie zwyczajnych bólów głowy bez używania środków farmaceutycznych. Można ją stosować również do likwidowania bólów migrenowych. Nie są to techniki przeznaczone dla zastąpienia lekarza, lecz do uzupełnienia jego działań.

Kontrola Fizjologicznego Bólu
Nauczysz się techniki świadomego osiągania głębokich poziomów umysłu (tzw. częstotliwości mózgu typu hetta), które pozwalają na kontrolę fizjologicznego bólu a w wielu przypadkach - na kontrolę krwawienia. Techniki te stosowa są z sukcesem w wielu klinikach i szpitalach w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie.

Kontrola Wagi Ciała
Polega ona na nauce regulowania naszych mechanizm kontrolujących apetyt Pozwala to na zaprogramowanie zachowań prowadzących do osiągania pożądanej i zdrowej w ciała, co z kolei prowadzi do lepszej samooceny i większej pewności siebie.

Kontrola Nawyków
Na kursie nauczane jest szereg technik, pozwalających na zbycie się uzależnień takich jak palenie papierosów, alkoholizm, narkotyki, itp. Uczestnicy uczą się wykorzystywać proce podświadome w celu pomocy w pozbyciu się niechcianych nawyków i osiągnięcia lepszej kontroli nad własnym życie.

Samokontrola Zdrowia
Wiele badań wskazuje na to, że ogromna większość chorych ma swoje źródło w umyśle człowieka. Na kursie nauczysz wytwarzania takich warunków wewnętrznych, które umożliawiją uaktywnienie pozytywnego wpływu wyobrażeń i emocji na twoje zdrowie. Zajmuje się tym psychneuroimmunolo- gia, czyli nauka badająca wpływ myśli i emocji na system nerwowy i obronny. Kurs nie jest alternatywną formą leczenia, lecz połączeniem technik Silvy i medycyny klasycznej, daje dramatyczne efekty nawet w teoretycznie beznadziejnych przypadka o czym przekonało się już wiele milionów absolwentów Silvy świecie. Jest to również medycyna prewencyjna i współdziałanie z lekarzem w dziedzinie własnego zdrowia.

Naucz się jak zdrowo żyć! Sprawdź ofertę Studium »

POLECAMY
lina rozdzielająca

Akademia Feng Shui Akademia Terapii Nauralnych Szkoła Coachingu studiuj przez internet
KONTAKT
lina rozdzielająca

Studium Edukacji Ekologicznej
54-237 Wrocław
ul. Starograniczna 28
pn. 9-16, wt.-pt. 9-17

Tel./Fax (71) 355-40-27
(71) 354-60-94

E-mail: see@see.edu.pl

Nr konta:
BZ.WBK I o / Wrocław
67 1090 2398 0000 0006 0802 6774
Kod SWIFT: WBKPPLPP


strzałka do góry