O nas

Studium kształci w systemie zaocznym i nauczania korespondencyjnego "Distance learning" oraz e-Learning. Nauka trwa pięć semestrów i przebiega w trybie nie odbiegającym od powszechnie znanych zwyczajów akademickich. Naukę w Studium kończy egzamin wewnętrzny lub państwowy - przed Państwową Komisją Egzaminacyjną, np. w zawodach: Naturoterapeuta, Bioenergoterapeuta Radiesteta. Dzięki temu nasi absolwenci mają uprawnienia zawodowe uznawane w UE oraz co najważniejsze solidne podstawy do dalszego rozwoju zawodowego.

Nasza historia

Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia jest szkołą policealną, prowadzoną od roku 1992 i zarejestrowaną w Kuratorium Oświaty pod numerem 23/92 przygotowującą i wydającą uprawnienia w zawodach Naturoterapeuta, Bioterapeuta oraz Radiesteta (innymi placówkami prowadzona przez Stowarzyszenie jest Szkoła Trenerów i Akademia Feng Shui).

Poznaj naszych wykładowców

Studium dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą z ogromnym doświadczeniem w działaniu na rzecz popularyzacji terapii naturalnych gromadzonym w ciągu pond dwudziestu lat działania w ramach Stowarzyszenia Działań Ekologicznych. W większości są to pracownicy wyższych uczelni ze stopniami naukowymi.

Feng Shui, Metoda Silvy, Zabieg Mesmeryczny … więcej »
Psychologia Komunikacji, Psychoterapia Rodzinna, NLP … więcej »
Radiestezja, Radiestezja Terapeutyczna … więcej »
Tradycyjna Medycyna Chińska … więcej »